Főoldal    >    Karrier

Karrier

A SET GROUP munkatársai olyan szakemberek, akik azért csatlakoztak a csapathoz és azért maradnak, mert úgy érzik, hogy a saját magasabb céljuk és a cég küldetése fedésben vannak.
Ők azok, akik keresik a lehetőséget, hogy hozzájárulhassanak egy náluk nagyobb dolog megvalósulásához. A SET GROUP-nál érezzük, hogy amit a Társaság tesz, az igazán számít a világnak, a kollégáknak és saját magunknak is, ezáltal egy eredményes csapatként dolgozunk együtt a közös cél elérése érdekében.

Aktuális állásajánlatainkat folyamatosan frissítjük. Mielőtt elküldené önéletrajzát, jelentkezését, kérjük figyelmesen olvassa el az önéletrajzokkal és az álláspályázatok kezelésével kapcsolatos Adatkezelési Tájékoztatónkat.

Önéletrajza megküldésével a személyes adatai SET GROUP Nyrt. általi kezeléséhez való hozzájárulását megadottnak tekintjük.

AKTUÁLIS ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK

Értékesítő / területi képviselő

A SET GROUP Nyrt. értékesítő/területi képviselő kollégát keres csapatába.

  • Takarmánygyártással foglalkozó leányvállalatunkhoz keresünk
    értékesítőt/területi képviselőt.

    Elvárásaink:

    – Takarmányértékesítés, vagy agrárium területén szerzett tapasztalat
    – Minimum 3 éves értékesítői tapasztalat

    Előny, ha:
    – Aktív, releváns kapcsolatrendszerrel rendelkezik
    – Saját autóval rendelkezik

    Amit nyújtani tudunk:
    – Az irodai feladatokhoz kapcsolódó budapesti iroda
    – Olyan értékesítési terület, ami számos, kiaknázatlan lehetőséget biztosít

    Jelentkezését, önéletrajzát és motivációs levelét a karrier@setnyrt.com címre várjuk.

Csatlakozz hozzánk!

SET ÁRFOLYAM